Kovové jídelní židle - moderní design interiéru

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Dům.

Kovový nábytek nabývá na popularitě. Není tomu však jen díky modernímu designu, ale také jeho minimální údržbě, která vám ušetří váš drahocenný čas. Navíc se s ním lehko manipuluje díky jeho hmotnosti a je odolnější vůči nepříznivým podmínkám oproti například klasickému použití dřeva. Kovové jídelní židle budou i pro vás dobrou volbou, pokud hledáte zpestření moderního designu ve vaší domácnosti.

Příprava dětské narozeninové party

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Dům.

Thre happy kids celebrating new year eve at home Thre happy kids celebrating new year eve at home Child Stock Photo


Připravujete doma narozeninovou oslavu pro vaše dítě? Přemýšlíte, co všechno si budete muset připravit dopředu, abyste v den oslavy nemuseli běhat pořád do kuchyně? Už před oslavou je potřeba vymyslet, jaké dezerty a jednohubky budete pro děti servírovat.

Největší výhody a nevýhody střešních vazníků

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Dům.

Střecha je základní součástí každého domu, která v prvé řadě chrání objekt. Před výstavbou máme v zásadě 2 možnosti základní možnosti. Musíme se rozhodnout mezi klasickým krovem a vazníkovou konstrukcí. Otázka však je, co z toho je lepší.

výhody a nevýhody střešních vazníků

Vertikální žaluzie na velké okenice

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Dům.

Při výběru žaluzií a stínící techniky jako takové je třeba se občas obrnit pořádnou dávkou výdrže a tolerance. Z takového množství možností a variací, včetně materiálů z nějž můžete toto stínění mít člověka opravdu dokáže dohnat k šílenství.

 

Materiál nekonečných možností

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Dům.

Pokud už netušíte, jaký materiál použít pro výrobu nových bot a rádi experimentujete, tohle se vám bude určitě líbit. Oni totiž polykarbonáty jsou velice praktické, zajímavé a otevírají ohromné možnosti pro vaší tvorbu a fantazii.