Jaká kuchyňská dvířka? Na co myslet při rekosntrukci kuchyně?

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Kuchyně.

Dekorace kuchybí je jednou z největších událostí v cyklickém životě české domácnosti. Její správné provedení záleží jednak na vkusu majitele, velikosti rozpočtu a také na požadovaných funkcích. Jestli se od kuchyní očekává spíše technologický pokrok nebo prostor pro skladování. Ti nejlepší umí tohle zkombinovat. 

Kuchyně a rekonstrukce kuchyně

Na co myslet při rekonstrukci kuchyně?

Realistický přístup – Určitě nezvládnete všechno perfektně do puntíku. Připravte se, že ta nábytková dvířka, co jste viděli na internetu budou mít docela jistě trochu jinou barvu, než jakou vám zobrazoval monitor a jistě nestihnete přes víkend vše připravit. Určitě bude probíhat hodně vrtání, takže je důležité se na tohle psychicky připravit.

Promyšlený rozpočet – Lepší, když něco zbyde, než když si bude potřeba brát druhou, třetí hypotéku kvůli tomu, že nějaká tisícovka pochyběla. Přesně rozpočítané co a kolik to bude stát je jednou ze strukturálně nejdůležitějších součástí při rekonstrukci čehokoliv.

Důkladně rozplánované – Ty skříňky můžou sedět perfektně na šířku a délku, ale bacha i na strop! Je lepší mít rezervu několik centimetrů, než později zjistit, že ten kredenc měl i nožičky, které nebyly přičtené k rozměrům. Nebo že nemáte prostor otevřít kuchyňská dvířka.