3 důvody, proč si musíte pořídit lamelovou pergolu

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Zahrada.

Zimní radovánky už pro nás pomalu ale jistě končí. Sluneční paprsky začínají získávat na intenzitě, rostliny a zvířata se probouzí se zimního spánku. A my tak víme, že je tu konečně zase jaro a je na čase svou zahradu dát znovu do pořádku. A možná je také na čase konečně zrealizovat ten přístřešek nebo pergolu, kterou už několik sezón po sobě plánujete postavit. Co myslíte? Dnes se dozvíte 3 hlavní důvody, proč vám na zahradě nesmí chybět lamelová pergola.

Pletivo, které si nainstalujete během víkendu

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Zahrada.

Nechat si udělat plot od nějaké firmy? Proč proboha?! Však k tomu potřebujete jen odhodlání, nakoupený levný materiál a pár přátel nebo rodinu!

Dnes vám doporučíme, kde si objednat nejlevnější pletivo na trhu a jaký druh.

 

TIP: Kde koupit hliníkové plechy

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Zahrada.

Rádi doplňujete zahradu hliníkem? Hledáte firmu, která vyrobí atypické rozměry a zákazku na míru? Máme pro vás doporučení na firmu Thermont Hliníkové Plechy Zlín . Tato firma sídlící v Napajedlích vyrábí všechno možné z hliníku. Luxusní hliníkové dveře si zde asi nedovolíte objednat, ale na plechy má tato společnost velmi zajímavou cenovou nabídku. Zkontrolujte jejich nový web i na mobilu a tabletu!

thermont hlinikove plechy

Bazén s nekonečnou hladinou

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Zahrada.

Na trh právě přichází žhavý hit roku 2015. Naprostou revoluci v kategorii venkovní bazény přináší nerezový bazén s tzv. nekonečnou hladinou. Optický efekt vytváří dojem, že se bazén objevil z ničeho nic a v prostoru je pouze hladina. Tento bazén se vyrábí s celoobvodovým přelivným žlábkem, na čelní straně přepadajícím do hloubky.
Rozměr je 10 x 3,25m a obsahuje automatický lamelový kryt, úsporné podhladinové osvětlení s možností změny barev a automatickou desinfekční aparaturu. Podívejte se, jak nádherně vypadá na stránky firmy BWS Přerov, která tyto bazény exkluzivně realizuje po celé ČR!
http://www.bws-prerov.cz/aktuality/dokoncene-realizace/nerezovy-bazen-s-efektem-nekonecne-hladiny/