3 důvody, proč si musíte pořídit lamelovou pergolu

Napsal Weboo. Posted in Zahrada.

sklápěcí lamelová pergola

Zimní radovánky už pro nás pomalu ale jistě končí. Sluneční paprsky začínají získávat na intenzitě, rostliny a zvířata se probouzí se zimního spánku. A my tak víme, že je tu konečně zase jaro a je na čase svou zahradu dát znovu do pořádku. A možná je také na čase konečně zrealizovat ten přístřešek nebo pergolu, kterou už několik sezón po sobě plánujete postavit. Co myslíte? Dnes se dozvíte 3 hlavní důvody, proč vám na zahradě nesmí chybět lamelová pergola.

TIP: Kde koupit hliníkové plechy

Napsal Weboo. Posted in Zahrada.

Rádi doplňujete zahradu hliníkem? Hledáte firmu, která vyrobí atypické rozměry a zákazku na míru? Máme pro vás doporučení na firmu Thermont Hliníkové Plechy Zlín . Tato firma sídlící v Napajedlích vyrábí všechno možné z hliníku. Luxusní hliníkové dveře si zde asi nedovolíte objednat, ale na plechy má tato společnost velmi zajímavou cenovou nabídku. Zkontrolujte jejich nový web i na mobilu a tabletu!

thermont hlinikove plechy

Bazén s nekonečnou hladinou

Napsal Weboo. Posted in Zahrada.

Na trh právě přichází žhavý hit roku 2015. Naprostou revoluci v kategorii venkovní bazény přináší nerezový bazén s tzv. nekonečnou hladinou. Optický efekt vytváří dojem, že se bazén objevil z ničeho nic a v prostoru je pouze hladina. Tento bazén se vyrábí s celoobvodovým přelivným žlábkem, na čelní straně přepadajícím do hloubky.
Rozměr je 10 x 3,25m a obsahuje automatický lamelový kryt, úsporné podhladinové osvětlení s možností změny barev a automatickou desinfekční aparaturu. Podívejte se, jak nádherně vypadá na stránky firmy BWS Přerov, která tyto bazény exkluzivně realizuje po celé ČR!
http://www.bws-prerov.cz/aktuality/dokoncene-realizace/nerezovy-bazen-s-efektem-nekonecne-hladiny/