Výzdoba izby pre malého školáka

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Interiér.

emoji vankúš

Zaujíma vás, ako vybaviť izbu vašej rastúce ratolesti? Máme niekoľko organizačných i dekoračných tipov na čo nezabudnúť. Ponáhľate, nemáte čas čítať celý článok? Rýchlym tipom pre nás je nechať sa inšpirovať niektorými obľúbenými rodinnými filmami, ako je napríklad Emoji vo filme. Hneď budete môcť zaobstarať praktické dekorácie ako je emoji vankúš.

Potrebujete matrac pre alergikov? Vyberte si tie latexové

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Interiér.

V posledných rokoch pribúda čím ďalej tým viac ľudí, ktorým bola diagnostikovaná alergia. Vďaka tomu si mnohí z nich kladú otázku, aký matrac si domov zaobstarať, aby zmiernili príznaky, ktoré ich sprevádza. Vhodnou matracov, ktorá vyrieši už spomínané problémy, je latexový matrac.

latex matrace

Vánoce se blíží. Vytvořte si vlastní bytové doplňky

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Interiér.

vánoční látky metráž

Vánoce pomalu klepou na dveře, a tak je nejvyšší čas zapřemýšlet nad vánoční výzdobou. V obchodních centrech jsou ozdoby už od poloviny podzimu, a tak je nejvyšší čas navodit vánoční atmosféru také ve své domácnosti. Jestliže nechcete kupovat předražené ubrusy, potahy na polštáře či povlečení, nemusíte, stačí mít šikovné ruce, koupit si látku a ušít si všechno podle svých představ. V následujících řádcích vám prozradíme, kde můžete vánoční látku koupit.

Čím a jak zařídit obývací pokoj

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Interiér.

Obývací pokoj je nejběžnější místo pro rodinná setkání. Většinou se tam nachází televize, krb a někdy i jídelní stůl, což jsou věci, u kterých si rádi posedí všichni členové. Je proto potřeba umět obývák pořádně zařídit, aby svou roli v domě neztratil.

Fotbalista a interiéry

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Interiér.

Marcel Gecov na sebe upozornil už v roce 2007, kdy se stal juniorským vícemistrem světa. V současnosti hraje první ligu v rumunské Bukurešti, ale překvapuje i v jiném oboru. Jeho architektonické studio má za sebou už pěknou řádku výjimečných realizací. Tou první byl jeho vlastní byt. Jeho vize a názor? "Věřím tomu, že do budoucna nebude vizitkou, kdo má jaké auto, ale že si lidé budou jako součást své image a životního stylu kupovat kvalitní díla, která budou zdobit jejich kvalitní luxusní interiéry a jednou je třeba zdědí jejich děti."

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/fotbalista-marcel-gecov-a-studio-delicode-f1m-/dum_osobnosti.aspx?c=A150504_133600_dum_osobnosti_rez