Pred ohňom vás zachráni požiarne uzávery

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Stavebniny.

Ochráňte majetok, zdravie svoje a svojich zamestnancov obstaraním špeciálnych protipožiarne posuvných dverí. Tieto dvere zaručujú oddelenie priestorov a následné zamedzenie šírenia požiaru. Na tieto uzávery sú pri výrobe kladené veľmi vysoké bezpečnostné požiadavky. Pokiaľ zháňate práve tento druh dverí, neváhajte a kontaktujte spoločnosť Spedos, ktorá sa pýši 25 ročnou tradíciou na trhu.

požiarne uzávery

Chladírenské dveře

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Stavebniny.

Pro uskladnění potravin je třeba mít k dispozici speciálně upravené prostory. Tyto prostory musí udržet teplotu od 0 °C výše a to je možné pouze pokud je chrání chladírenské dveře. Chladírenské dveře už nejsou takové, jak je známe z filmů, kde se do chladící místnosti zavře člověk a umrzne tam, protože si nemá jak otevřít. Moderní chladírenské dveře mají přední kliku se zamykáním a ze vnitřní strany disponují nouzovým odblokováním.

Dveře se vyrábějí ve široké škále velikostí, rozměrů i typů. Můžete si vybrat mezi otočným nebo posuvným provedením. Nejoblíbenější jsou však ty klasické otočné.

Polykarbonátové desky lexan

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Stavebniny.

Polykarbonátové desky lexan mají největší využití v rámci různého zastřešení. Hodí se jako střecha pro pergolu, mini zastřešení např. různých vchodů a zejména velké nádraží využívají ohybatelnosti polykarbonátu. To stejné poté platí i pro zastřešení rodinných bazénů. Plný polykarbonát pak může fungovat jako protihluková stěna nebo dokonce neprůstřelný materiál. Je tady ekonomicky a ekologicky lepším řešením než plech. Velkým profitem je pak prostupnost světla a samozřejmě lehkost. Můžou být také vyráběny v různých barevných variantách.

Zámková dlažba slouží dlouhá léta

Napsal Felix Vyskočil. Posted in Stavebniny.

dlažby Brno

Velmi oblíbenou betonovou dlažbou je zámková dlažba. Její využití je široké – počínaje úpravou chodníku a příjezdových cest konče. Zámková dlažba se hodí všude, kde je vyžadován zpevněný povrch. Jednotlivé dílky dlažby do sebe zapadají a výsledkem práce je celistvá plocha. Zámková dlažba je nejen cenově dostupné řešení, ale její realizace je jednoduchá a rychlá. Dlažby Brno vypadají navíc vkusně.

Další články...